
Лампа Lemanso LED 6W A55 E27 4LED COB 600LM 4500K / LM338
- В наявності
- Код: 13-558427
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 377-88-88
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 55 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |
| Основні | |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | >70 |
| Аналог (лампа розжарювання) | 48 Вт |
| Висота | 108мм мм |
| Гарантійний термін | 24 м. |
| Електрична потужність | 6 Вт |
| Енергоефективність | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | ≥0,5 |
| Колір лампи | Прозора |
| Колір світла | Нейтральний (4500K) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Кількість циклів вмикання | 25000 |
| Матеріал | Алюміній • Скло |
| Миттєве повне світло | 0 сек |
| Напруга живлення | 230 - 240В |
| Номінальний струм | 45mA |
| Номінальний термін служби | 25000 рік |
| Оптимальні умови роботи | -10 °C — +40 °C |
| Сертифікат | RoHS |
| Стабільність світлового потоку | 0,9 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність з дімером | Немає |
| Тип лампи | LED Філаментні |
| Тип світлодіодів | COB |
| Форма колбі | Груша (стандарт) |
- Ціна: 61 ₴
