
влевовправо
LED панель Lemanso 3+3W з синім підсвічуванням 4500K коло / LM495
- В наявності
- Код: 13-332805
52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 377-88-88
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Назва - LED панель Lemanso 3+3W с синьою підсвіткою 4500K коло / LM495
- Виробник - Lemanso (Лемансо)
- Тип - вбудований світлодіодний (LED) світильник
- Напруга живлення - 100-240В/50-60Гц
- Потужність світильника- 3Вт
- Потужність підсвітки- 3Вт
- Колір - білий
- Форма свтільника - коло
- Висота - 20 мм
- Діаметр зовнішній – 105мм
- Діаметр врізний – 70мм
- Колірна температура - 4500К
- Колір підсвітки - синій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Виробник | Lemanso |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12м. |
| Енергоефективність | A+ |
| Коефіцієнт потужності (PF) | ≥0,5 |
| Колір підсвічування | Синій |
| Колір світла | Нейтральний (4000K) |
| Кількість циклів вмикання | 15000 • 20000 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Миттєве повне світло | 0 сек |
| Напруга живлення | 175 — 265 В |
| Оптимальні умови роботи | 0 °C — +40 °C |
| Сертифікат | RoHS |
| Способ монтажа | Врізний (вбудований) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність з дімером | Немає |
| Тип панелі | Двоколірна |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Увага! | Нагрівається • Товар не містить ртуті |
| Форма | Круг |
- Ціна: 52 ₴

