Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 отвір | Тип товару |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | високий (від 23 см) |
| Длина излива | середній (10-20 см) |
| Колекція | Plus |
| Комплектація | шланги для підведення води |
| Країна | Германия |
| Поверхня | полірована |
| Призначення | Для раковини |
| Продавець | ТОВ "Новас" |
| Стандарт підведення води, дюйм | 3/8" |
| Стиль | сучасний |
| Технічні особливості | з донним клапаном,з аератором |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Тип картриджа | керамічний |
| висувний, | фіксований |
| врізний (на виріб) | Кількість отворів для змішувача |
| гнучке підведення | Тип виліву |
| з донним клапаном, | з аератором |
| Змішувач | Підведення води |
- Ціна: 18 846 ₴



