
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 отвір | Тип товару |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | високий (від 23 см) |
| Длина излива | довгий (більше 20 см) |
| Колекція | Acqua |
| Комплектація | змішувач |
| Країна | Італія |
| Призначення | Для кухні |
| Продавець | ТОВ "Новас" |
| Стандарт підведення води, дюйм | 3/8" |
| Стиль | сучасний |
| Технічні особливості | з підключенням до фільтра |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Тип картриджа | керамічний |
| врізний (на виріб) | Кількість отворів для змішувача |
| гнучке підведення | Тип виліву |
| гнучок, | поворотний |
| Змішувач | Підведення води |
| латунь | силікон |
| полірована | Матеріал |
| хром | Поверхня |
- Ціна: 7 999 ₴





