
влевовправо
Змішувач для кухні Grohe Blue Pure Minta 30590KF0 для подачі технічної і фільтрованої води
- В наявності
- Код: 1-540329
25 329 ₴
+380 (97) 377-88-88
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Поверхня | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | високий (від 23 см) |
| Длина излива | довгий (більше 20 см) |
| Колекція | Minta |
| Країна | Германия |
| Кут повороту виливу | 360 |
| Кількість отворів для змішувача | 1 отвір |
| Призначення | Для кухні |
| Продавець | ТОВ "Новас" |
| Стандарт підведення води, дюйм | 3/8" |
| Стиль | сучасний |
| Технічні особливості | з аератором, |
| Тип встановлення | врізний (на виріб) |
| Тип картриджа | керамічний |
| Тип товару | змішувач |
| висувний, | поворотний |
| гнучке підведення | Тип виліву |
| з підключенням до фільтра | Підведення води |
- Ціна: 25 329 ₴





