Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 2.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 980 мм |
| Висота корпусу люка | 80 мм |
| Діаметр кришки люка | 820 мм |
| Товщина кришки люка | 50 мм |
| Конструкція люка | Прохідний |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -60 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Вага корпусу люка | 23 кг |
| Вага кришки люка | 25 кг |
- Ціна: 1 950 ₴

