Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 90 л |
| Діаметр | 55 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 45 см |
| Ручки | Є |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 361,72 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 90 л |
| Діаметр | 55 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 45 см |
| Ручки | Є |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |