Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ламінат Kronospan ідеально підходить для повсякденного життя. Ламінована підлога цього виробника має високі зносостійкі властивості та не вимагає спеціального догляду. Більшість декорів тоновані у світло-сірий колір, що додає їм сучасного та стильного вигляду. На такій підлозі стають вирізнішими навіть найдрібніші елементи декору. Світле забарвлення окремих декорів ламінату дозволить зробити приміщення візуально більшим. Темніші декори є практичнішими та чудово підійдуть для багатьох інтер'єрних стилів.
Колекція Largo Wide включає не тільки декори у пастельних тонах, а й доволі насичені з виразною текстурою. Ламінат має 32 клас зносостійкості, його можна укладати на системи підігріву підлоги, є фаска.
Колекція Largo Wide включає не тільки декори у пастельних тонах, а й доволі насичені з виразною текстурою. Ламінат має 32 клас зносостійкості, його можна укладати на системи підігріву підлоги, є фаска.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronospan |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина | 8 мм |
| Замок | 1click2go pure+ |
| Фаска: | 4V |
| Клас | 32/АС4 |
| Розмір | 1285*242 мм |
| Водостійкість | Немає |
- Ціна: 515 ₴

