Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paffoni |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | високий (від 23 см) |
| Длина излива | середній (10-20 см) |
| Колекція | Elle-Effe |
| Країна | Італія |
| Кількість отворів для змішувача | 1 отвір |
| Матеріал | Метал |
| Продавець | ТОВ "Новас" |
| Підведення води | гнучке підведення |
| Стандарт підведення води, дюйм | 3/8" |
| Стиль | сучасний |
| Тип виліву | фіксований |
| Тип картриджа | керамічний |
| Тип товару | змішувач |
| без донного клапана | Комплектація |
| для раковини | Технічні особливості |
| з донним клапаном,без донного клапана | з донним клапаном, |
| Змішувач | шланги для підведення води |
| латунь | Поверхня |
| полірована | Колір |
| хром | Призначення |
- Ціна: 15 035 ₴



