Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 отвір | Тип товару |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | низький (до 15 см) |
| Длина излива | середній (10-20 см) |
| Колекція | Vivenis |
| Країна | Германия |
| Поверхня | полірована |
| Призначення | Для раковини |
| Продавець | ТОВ "Новас" |
| Стандарт підведення води, дюйм | 3/8" |
| Стиль | сучасний |
| Технічні особливості | з донним клапаном |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Тип картриджа | керамічний |
| врізний (на виріб) | Кількість отворів для змішувача |
| гнучке підведення | Тип виліву |
| Донний клапан | шланги для підведення води |
| з донним клапаном | Комплектація |
| Змішувач | кріплення, |
| каскадний, | фіксований |
- Ціна: 12 179 ₴





