
влевовправо
Змішувач для кухні витяжний Devit Snape 100844 з висувним виливом
- В наявності
- Код: 1-516399
7 039 ₴
+380 (97) 377-88-88
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 отвір | Тип товару |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | високий (від 23 см) |
| Длина излива | довгий (більше 20 см) |
| Колекція | Snape |
| Комплектація | змішувач,кріплення |
| Країна | Італія |
| Поверхня | полірована |
| Призначення | Для кухні |
| Продавець | ТОВ "Новас" |
| Стандарт підведення води, дюйм | 3/8" |
| Стиль | сучасний |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Тип картриджа | керамічний |
| висувний, | поворотний |
| врізний (на виріб) | Кількість отворів для змішувача |
| гнучке підведення | Тип виліву |
| Змішувач | Підведення води |
- Ціна: 7 039 ₴


