Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Поверхня | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | високий (від 23 см) |
| Длина излива | довгий (більше 20 см) |
| Колекція | Like |
| Комплектація | змішувач,шланги для підведення води |
| Країна | Германия |
| Кут повороту виливу | 360 |
| Кількість отворів для змішувача | 1 отвір |
| Призначення | Для кухні |
| Продавець | ТОВ "Новас" |
| Підведення води | гнучке підведення |
| Стандарт підведення води, дюйм | 3/8" |
| Стиль | сучасний |
| Технічні особливості | з поворотним аератором |
| Тип виліву | поворотний |
| Тип картриджа | керамічний |
| Тип товару | змішувач |
- Ціна: 4 188 ₴






