Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 отвір | Тип товару |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | середній (15-23 см) |
| Длина излива | середній (10-20 см) |
| Колекція | Eurosmart |
| Комплектація | змішувач,шланги для підведення води |
| Країна | Германия |
| Кут повороту виливу | 150 |
| Поверхня | полірована |
| Призначення | Для кухні |
| Продавець | ТОВ "Новас" |
| Підведення води | гнучке підведення |
| Стандарт підведення води, дюйм | 3/8" |
| Стиль | сучасний |
| Тип виліву | поворотний |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Тип картриджа | керамічний |
| врізний (на виріб) | Кількість отворів для змішувача |
| з аератором, | обмежувач температури |
| Змішувач | Технічні особливості |
- Ціна: 4 919 ₴






