
влевовправо
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris S CoolStart EcoSmart+ 72590670 чорний матовий
- В наявності
- Код: 1-551225
14 639 ₴
+380 (97) 377-88-88
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Поверхня | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | високий (від 23 см) |
| Длина излива | середній (10-20 см) |
| Колекція | Rebris S |
| Країна | Германия |
| Кількість отворів для змішувача | 1 отвір |
| Призначення | Для раковини |
| Продавець | ТОВ "Новас" |
| Підведення води | гнучке підведення |
| Стандарт підведення води, дюйм | 3/8" |
| Стиль | сучасний |
| Технічні особливості | з донним клапаном,з аератором,обмежувач температури |
| Тип виліву | фіксований |
| Тип встановлення | врізний (на виріб) |
| Тип картриджа | керамічний |
| Тип товару | змішувач |
| з донним клапаном, | з аератором, |
| Змішувач | шланги для підведення води |
| Обмежувач температури | Комплектація |
- Ціна: 14 639 ₴


