Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕН для бойлера SHS 2000W D63 M4
- Зовнішня оболонка нагрівального елементу виготовляється з високоякісного матеріалу міді. Мідь це чудовий теплопровідник та матеріал який має достатню механічну міцність.
- Завдяки правильній будові корпусу нагрівального елемента та технічних урахуваннях проблемних місць, компанія ShS сконструювала правильну будову моделі та додала ребра жорсткості, що позитивно вплине на механічні показники в момент перегріву.
- Нагрівальний елемент цілком відповідає технічним характеристикам, що цілком виключає пошкодження мережі виходу з ладу терморегулятора та допоможе технічно правильно використовувати прилад.
- Захист контактної групи забезпечить запобігання замикання нецільовій передачі струму на інші об’єкти.
Характеристики:
- Діаметр: 63 мм
- Номінальна потужність: 2000 Вт
- Під анод M4
Підходить для бойлерів:
| Виробник | Модельний ряд |
| Thermex | RZL 30VS |
| Thermex | RZL 50VS |
| Thermex | RZL 80VS |
| Thermex | RZL 100VS |
| Thermex | RZL 120VS |
| Thermex | RZL 150VS |
| Thermex | RZL 30VP |
| Thermex | RZL 50VP |
| Thermex | RZL 80VP |
| Thermex | RZL 100VP |
| Thermex | RZL 30 |
| Thermex | RZL 40 |
| Thermex | RZL 50 |
| Thermex | IS 30V |
| Thermex | IS 50V |
| Thermex | IR 50V |
| Thermex | IR 80V |
| Thermex | IR 100V |
| Thermex | IR 120V |
| Thermex | IR 150V |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Виробник | SHS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, р | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Саудівська Аравія |
| Сумісність | Thermex |
| Тип | Тени |
- Ціна: 779 ₴


