Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕН для бойлера SHS 700W D63 M4
- Зовнішня оболонка нагрівального елементу виготовляється з високоякісного матеріалу міді. Мідь це чудовий теплопровідник та матеріал який має достатню механічну міцність.
- Завдяки правильній будові корпусу нагрівального елемента та технічних урахуваннях проблемних місць, компанія ShS сконструювала правильну будову моделі та додала ребра жорсткості, що позитивно вплине на механічні показники в момент перегріву.
- Нагрівальний елемент цілком відповідає технічним характеристикам, що цілком виключає пошкодження мережі виходу з ладу терморегулятора та допоможе технічно правильно використовувати прилад.
- Захист контактної групи забезпечить запобігання замикання нецільовій передачі струму на інші об’єкти.
Характеристики:
- Діаметр: 63 мм
- Номінальна потужність: 700 Вт
- Під анод M4
Підходить для бойлерів:
| Виробник | Модельний ряд |
| Thermex | IF 30 V |
| Thermex | IF 50 V |
| Thermex | IF 80 V |
| Thermex | IF 100 V |
| Thermex | ID 30 V |
| Thermex | ID 50 V |
| Thermex | ID 80 V |
| Thermex | ID 100 V |
| Thermex | RZB 30 F |
| Thermex | RZB 50 F |
| Thermex | RZB 80 F |
| Thermex | RZB 100 F |
| Thermex | RZB 30 L |
| Thermex | RZB 50 L |
| Thermex | RZB 80 L |
| Thermex | RZB 100 L |
| Thermex | RZB 30 FV |
| Thermex | RZB 50 FV |
| Thermex | RZB 80 FV |
| Thermex | RZB 100 FV |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Виробник | SHS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, р | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Саудівська Аравія |
| Сумісність | Thermex |
| Тип | Тени |
- Ціна: 437 ₴


