Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕН для бойлера SHS 2000W D48 M6
- Зовнішня оболонка нагрівального елементу виготовляється з високоякісного матеріалу міді. Мідь це чудовий теплопровідник та матеріал який має достатню механічну міцність.
- Завдяки правильній будові корпусу нагрівального елемента та технічних урахуваннях проблемних місць, компанія ShS сконструювала правильну будову моделі та додала ребра жорсткості, що позитивно вплине на механічні показники в момент перегріву.
- Нагрівальний елемент цілком відповідає технічним характеристикам, що цілком виключає пошкодження мережі виходу з ладу терморегулятора та допоможе технічно правильно використовувати прилад.
- Захист контактної групи забезпечить запобігання замикання нецільовій передачі струму на інші об’єкти.
Підходить для бойлерів:
| Виробник | Модельний ряд |
| Ariston | BLU1 R ABS 100 V 2K |
| Ariston | BLU1 R ABS 30 V SLIM 2K |
| Ariston | BLU1 R ABS 50 V SLIM 2K |
| Ariston | BLU1 R ABS 65 V SLIM 2K |
| Ariston | BLU1 R ABS 80 V SLIM 2K |
| Ariston | PRO1 R INOX ABS 30 V SLIM 2K |
| Ariston | PRO1 R INOX ABS 50 V SLIM 2K |
| Ariston | PRO1 R INOX ABS 65 V SLIM 2K |
| Ariston | PRO1 R INOX ABS 80 V SLIM 2K |
| Ariston | SG 120 |
| Ariston | TI 120/L |
| Atlantic | Slim PC 30 |
| Atlantic | Slim PC 50 |
| Atlantic | Slim PC 75 |
| Atlantic | PC 10 RB |
| Atlantic | PC 15 R |
| Atlantic | VM 050 D400-3-E |
| Atlantic | VM 080 D400-3-E |
| Atlantic | VM 100 D400-3-E |
| Gorenje | AP3/05 |
| Gorenje | AP3/10 |
| Gorenje | AP3/15 |
| Gorenje | AP3/05 OB |
| Gorenje | AP03/10 OB |
| Gorenje | AP3/15 OB |
| Gorenje | BGO 10 |
| Gorenje | BGO 15 |
| Gorenje | DG 10502 |
| Gorenje | DG 15602 |
| Gorenje | DG 10011D2 |
| Gorenje | DG 30011D2 |
| Gorenje | DG 50011D2 |
| Gorenje | DG 80011D2 |
| Gorenje | DO 15652 |
| Gorenje | GT 5 O |
| Gorenje | GT 5 O (CZ) |
| Gorenje | GT 5 O (P) |
| Gorenje | GT 5 O EVE |
| Gorenje | GT 5 O MT |
| Gorenje | GT 5 O/CZ |
| Gorenje | GT 5 O/D |
| Gorenje | GT 5 O/P |
| Gorenje | GT 5 O/V6 |
| Gorenje | GT 5 OC6 |
| Gorenje | GT 5 OEVE |
| Gorenje | GT 5 U (CZ) |
| Gorenje | GT 5 U (P) |
| Gorenje | GT 5 U MT |
| Gorenje | GT 5 U/CZ |
| Gorenje | GT 5 U/D |
| Gorenje | GT 5 U/P |
| Gorenje | GT 5 U/V6 |
| Gorenje | GT 5 UC6 |
| Gorenje | GT 5 UEVE |
| Gorenje | GT 5U |
| Gorenje | GT 10 O |
| Gorenje | GT 10 O (CZ) |
| Gorenje | GT 10 O (P) |
| Gorenje | GT 10 O (UA) |
| Gorenje |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Виробник | SHS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, р | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Саудівська Аравія |
| Сумісність | Ariston, Gorenje |
| Тип | Тени |
- Ціна: 575 ₴


