Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕН для бойлера SHS 2000W D48 M6
- Зовнішня оболонка нагрівального елементу виготовляється з високоякісного матеріалу міді. Мідь це чудовий теплопровідник та матеріал який має достатню механічну міцність.
- Завдяки правильній будові корпусу нагрівального елемента та технічних урахуваннях проблемних місць, компанія ShS сконструювала правильну будову моделі та додала ребра жорсткості, що позитивно вплине на механічні показники в момент перегріву.
- Нагрівальний елемент цілком відповідає технічним характеристикам, що цілком виключає пошкодження мережі виходу з ладу терморегулятора та допоможе технічно правильно використовувати прилад.
- Захист контактної групи забезпечить запобігання замикання нецільовій передачі струму на інші об’єкти.
Підходить для бойлерів:
| Виробник | Модельний ряд |
| Ariston | TI TRONIC 80 V TD 2 K |
| Ariston | TI TRONIC 80 V TS 2 K |
| Ariston | TI TRONIC 100 V TD 2 K |
| Ariston | TI TRONIC 100 V TS 2 K |
| Ariston | TI TRONIC 30 V 2K SLIM |
| Ariston | TI TRONIC 50 V 2K SLIM |
| Ariston | TI TRONIC 65 V 2K SLIM |
| Ariston | TI TRONIC 80 V 2K SLIM |
| Gorenje | TG 20 0NB6 |
| Gorenje | TG 30 N/V6 |
| Gorenje | TG 30 NGB6 |
| Gorenje | TG 30 NGC6 |
| Gorenje | TG 31 |
| Gorenje | TG 80 NG |
| Gorenje | TG 100 NB6 |
| Gorenje | TG 150 NC6 |
| Gorenje | TG 150 NGB6 |
| Gorenje | TGR 50 N/V6 |
| Gorenje | TGR 50 NGC6 |
| Gorenje | TGR 50 SNGV9 |
| Gorenje | TGR 65 SNGV9 |
| Gorenje | TGR 65 SV9 |
| Gorenje | TGR 65 SV9 |
| Gorenje | TGR 80 NG |
| Gorenje | TGR 80 NG/SE |
| Gorenje | TGR 80 SV9 |
| Gorenje | TGR 80 XNG |
| Gorenje | TGR 80 XNGC6 |
| Gorenje | TGR 100 NG/P |
| Gorenje | TGR 100 SMT |
| Gorenje | TGR 100 XNGC6 |
| Gorenje | TGR 150 N/V6 |
| Gorenje | TGR 150 NG/SE |
| Gorenje | TGR 150 NGV9 |
| Gorenje | TGR 150 NGB6 |
| Gorenje | TGRK 80 RNGB6 |
| Gorenje | TGRK 100 LNGB6 |
| Gorenje | TGRK 100 RNV9 |
| Gorenje | TGRK 120 LNGC6 |
| Gorenje | TGRK 150 LNGV9 |
| Gorenje | TG 100 N |
| Gorenje | TG 120 N |
| Gorenje | TG 150 N |
| Gorenje | TG 200 N |
| Gorenje | TG 100 N (CZ) |
| Gorenje | TG 120 N (CZ) |
| Gorenje | TG 150 N (CZ) |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Виробник | SHS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, р | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Саудівська Аравія |
| Сумісність | Ariston, Gorenje |
| Тип | Тени |
- Ціна: 575 ₴


