
Лампа Lemanso LED 2.5W G9 230V 230LM 4500K / LM361
- В наявності
- Код: 13-558334
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 377-88-88
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 16 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 230 лм |
| Основні | |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ≥80 |
| Аналог (лампа розжарювання) | 16Вт |
| Висота | 47 мм мм |
| Гарантійний термін | 24 м. |
| Електрична потужність | 2,5 Вт |
| Енергоефективність | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | ≥0,5 |
| Колір лампи | Матова |
| Колір світла | Нейтральний (4500K) |
| Кут розсіювання | 270° |
| Кількість циклів вмикання | 25000 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Миттєве повне світло | 0 сек |
| Напруга живлення | 230 - 240В |
| Номінальний струм | 18mA |
| Номінальний термін служби | 25000 рік |
| Оптимальні умови роботи | -10 °C — +40 °C |
| Сертифікат | RoHS |
| Стабільність світлового потоку | 0,9 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність з дімером | Немає |
| Тип лампи | LED / світлодіодні |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Форма колбі | Капсула |
- Ціна: 40 ₴
