
влевовправо
LED панель ABS Lemanso 6W 450LM 4500K квадрат / LM472
- В наявності
- Код: 13-330918
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 377-88-88
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Название - Светодиодная панель ABS LM472
- Производитель - Lemanso (Лемансо)
- Тип - встраиваемый светодиодный (LED) светильник
- Напряжение питания - 85-265В/50-60Гц
- Мощность - 6Вт
- Количество светодиодов (LED) - 30
- Тип светодиодов - 2835SMD
- Световой поток - 450Lm
- Цвет - белый
- Форма светильника - квадрат
- Высота - 25 мм
- Ширина - 120 мм
- Длина - 120 мм
- Цветовая температура - 4500К
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Lemanso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12м. |
| Енергоефективність | A+ |
| Коефіцієнт потужності (PF) | ≥0,5 |
| Колір світла | Нейтральний (4000K) |
| Кількість циклів вмикання | 15000 • 20000 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Миттєве повне світло | 0 сек |
| Напруга живлення | 85 - 265В |
| Оптимальні умови роботи | 0 °C — +40 °C |
| Сертифікат | RoHS |
| Способ монтажа | Врізний + Накладний |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність з дімером | Немає |
| Тип панелі | ABS |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Увага! | Нагрівається • Товар не містить ртуті |
| Форма | Квадрат |
- Ціна: 55 ₴

